М’яке декодування фм-2 радіосигналів з манчестерським кодуванням модулюючого сигналу

Парфенюк В. Г., к. т. н., доцент

Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова, м. Житомир, Україна

Запропонована схема демодулятора ФМ-2 радіосигналів із манчестерським кодуванням модулюючого сигналу, який забезпечує більш високу завадостійкість при застосуванні у цифрових радіосистемах передавання інформації та зберігає переваги манчестерського кодування стосовно символьної синхронізації демодулятора.

Ключові слова: демодулятор, манчестер-код, завадостійкість.

Предложенная схема демодулятора ФМ-2 радиосигналов с манчестерским кодированием модулирующего сигнала, который обеспечивает более высокую помехоустойчивость при применении в цифровых радиосистемах передачи информации и сохраняет преимущества манчестерского кодирования относительно символьной синхронизации демодулятора.

Ключевые слова: демодулятор, манчестер-код, помехоустойчивость.

The proposed algorithm and scheme of the optimal incoherent demodulator of the DPSK signals with the Manchester encoding of the modulating signal, which provide a higher noise immunity to it when used in digital radio communication systems, and retains the advantages of Manchester encoding.

Keywords: demodulator, Manchester encoding, noise resistance.

Download this file (RTPSAS_2018_s5_t04.pdf)Парфенюк В. Г.[Тези]642 Kb