Порівняння методів OMP і COSAMP в задачі відтворення імпульсної характеристики каналу зв’язку в системах з OFDM

Котляров В. В.; Шпилька О. О., к. т. н.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Розглянута ефективність застосування алгоритмів сучасної теорії розрідженої дискретизації для відтворення імпульсної характеристики багатопроменевих каналів зв’язку в системах з OFDM. Представлені результати статистичного моделювання двох найбільш популярних алгоритмів відтворення — OMP і CoSaMP.

Ключові слова: оцінка каналу, розріджена дискретизація, OFDM.

Рассмотрена эффективность применения алгоритмов теории разреженной дискретизации для восстановления импульсной характеристики многолучевых каналов связи в системах с OFDM. Представлены результаты статистического моделирования двух наиболее популярных алгоритмов восстановления — OMP и CoSaMP.

Ключевые слова: оценка канала, разреженная дискретизация, OFDM.

The efficiency of algorithms from modern theory of compressed sampling in context of multipath channel impulse response reconstruction in OFDM based communication systems is considered. Presented statistical simulation results of two the most popular reconstruction algorithms — Orthogonal Matching Pursuit and Compressive Sampling Matching Pursuit.

Keywords: channel estimation, compressed sampling, OFDM.

Download this file (RTPSAS_2018_s5_t08.pdf)Котляров В. В.; Шпилька О. О.[Тези]791 Kb