Моделювання трансмітера на основі Step recovery diode для портативного мікрохвильового радару для захисту персоналу

Козачук М. А.1, магістрант; Найденко В. І.2, д. ф.-м. н., проф.

1Київський національний університет імені Т. Шевченка, м. Київ, Україна

2Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

В покращеному генераторі амплітуда імпульсу сягала 40 В. Тривалість імпульсу не перевищує 100 пс. Генератор працював з частотами повторення від 1 до 10 МГц. Амплітуди додатного та від’ємного імпульсів моноциклу практично однакові. Трансмі-тер має задовільні вагу і габарити. Отриманий генератор можна легко пере налаштову-вати, а саме збільшувати або зменшувати тривалість імпульсу та його амплітуду.

Ключові слова: трансмітер, SRD, мікрохвилі, UWB, радар, моноцикл.

В улучшенном генераторе амплитуда досягала 40 В. Длительность импульса не превышает 100 пс. Генератор может работать с частотами повторения от 1 до 10 МГц. Амплитуды положительного и отрицательного импульсов моноцикла практически одинаковы. Трансмиттер имеет удовлетворительные вес и габариты. Полученный генератор можно легко перестраивать, а именно увеличивать и уменьшать длительность импульса и его амплитуду.

Ключевые слова: трансмиттер, SRD, микроволны, UWB, радар, моноцикл.

In an upgraded generator the amplitude reaches 40 V. The duration of the pulse can be less than 100 ps. The generator can operate at repetitive frequencies from 1 to 10 MHz. The amplitudes of the positive and negative impulses of a monocycle are practically identical. Transmitter has a satisfactory weight and dimensions. The resulting generator can be easily re-arranged, namely, to increase and decrease the pulse duration and its amplitude.

Keywords: transmitter, SRD, microwave, UWB, radar, monocycle.

Download this file (RTPSAS_2018_s5_t15.pdf)Козачук М. А., Найденко В. І.[Тези]547 Kb