Пристрій виявлення цифрових сигналів в сильних шумах

Грабевник К. В., магістр

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Представлений пристрій являється дуже ефективним і може використовуватись в сучасних цифрових системах. Це може призвести до суттєвого зменшення потужності передавача мобільного телефону, оскільки вона залежить від чутливості приймальних станцій радіорелейного зв’язку, де і можуть бути встановлені ці компенсатори.

Ключові слова: пристрій виявлення, цифрові сигнали, шуми, сильні шуми

Представленное устройство является очень эффективным и может использоваться в современных цифровых системах. Это может привести к существенному уменьшению мощности передатчика мобильного телефона, поскольку она зависит от чувствительности приемных станций радиорелейной связи, где и могут быть установлены эти компенсаторы.

Ключевые слова: устройство обнаружения, цифровые сигналы, шумы, сильные шумы

The presented device is very effective and can be used in modern digital systems. This can lead to a significant decrease in the power of the transmitter of the mobile phone, since it depends on the sensitivity of the receiving of the radio stations, where these compensators can be installed.

Keywords: Detection device, digital signals, noises, strong noises

Download this file (RTPSAS_2018_s5_t17.pdf)Грабевник К. В.[Тези]638 Kb