Синтез квазізосереджених реактивних елементів на основі кристалоподібних структур за допомогою штучної нейронної мережі

Ковбич А. О., студент; Адаменко В. О.; Адаменко Ю. Ф., к. т. н.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Запропоновано та практично підтверджено використання штучних нейронних мереж для синтезу квазізосереджених реактивних елементів на основі кристалоподібних структур.

Ключові слова: кристалоподібні структури, електромагнітнокристалічні неоднорідності, штучна нейронна мережа.

Предложено и подтверждено на практике использование искусственных нейронных сетей для синтеза квазисосредоточенных реактивных элементов на основе кристаллоподобных структур.

Ключевые слова: кристаллоподобные структуры, электромагнитнокристаллические неоднородности, искусственная нейронная сеть.

The usage of artificial neural networks for the synthesis of quasi-concentrated reactive elements based on crystal-like structures are proposed and confirmed in practice.

Keywords: crystal-like structures, electromagnetic inhomogeneities, artificial neural network.