Електромагнітна сумісність інтерфейсів цифрових технічних засобів

Денисенко Р. О., магістрант; Зіньковський Ю. Ф., д.т.н., проф.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Сукупність уніфікованих апаратних, програмних і конструктивних засобів, необхідних для реалізації взаємодії різноманітних функціональних елементів у автоматичних системах при умовах забезпечення інформаційної, логічної, електричної та конструктивної сумісності елементів.

Ключові слова: електромагнітна сумісність, цифровий технічний засіб, уніфікація функціональних модулів.

Совокупность унифицированных аппаратных, программных и конструктивных средств, нужных для реализации взаимодействия различных функциональных элементов в автоматических системах при условиях обеспечения информационной, логической, электрической и конструктивной совместимости элементов.

Ключевые слова: электромагнитная совместимость, цифровое техническое средство, унификация функциональных модулей.

A set of unified hardware, software and constructive means, which are indispensable for the implementation of the interaction of various functional elements in automated systems under the conditions of providing information, logical, electrical and consistency of elements compatibility.

Keywords: Electromagnetic compatibility, digital technical means, unification of functional modules.