Портативний GPS-трекер

Проскученко Р. С., студент, бакалавр; Шульга А. В., к.т.н., ст. викл.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Розглянуто існуючі варіанти вирішення задачі відстеження домашніх тварин. Було проведено порівняльний аналіз у ході якого враховувались основні параметри та характеристики, які є важливими у GPS-трекері. Запропоновано удосконалене схемотехнічне рішення, яке є зручніше, надійніше та економічно вигідніше.

Ключові слова: GPS, GSM, трекер, електрична схема.

Рассмотрены существующие варианты решения задачи отслеживания домашних животных. Был проведен сравнительный анализ в ходе которого учитывались основные параметры и характеристики, которые важны в GPS-трекере. Предложено усовершенствованное схемотехническое решение, которое является удобнее, надежнее и экономически выгоднее.

Ключевые слова: GPS, GSM, трекер, электрическая схема.

Existing solutions to the problem of tracking pets are considered. A comparative analysis was carried out which took into account the main parameters and characteristics that are important in the GPS tracker. An improved circuit-based solution is offered, which is more convenient, reliable and economically more profitable.

Keywords: GPS, GSM, tracker, electrical circuit.