Прилад для підвищення ефективності роботи двигуна внутрішнього згоряння

Ющенко В. С., студент, Піддубний В. О., к.т.н. доцент.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Розглянута принципи побудови пристроїв для підвищення ефективності роботи двигунів внутрішнього згоряння. Пропонується пристрій, який складається з універсального електронного блоку, навантаженням якого є пристрій іонізації або чарунок Мейєра.

Ключові слова: Інжекція води в ДВЗ, водо-паливна суміш, газ Брауна, озонатори.

Рассмотрені принципы построения устройств для повышения эффективности работы двигателей внутреннего сгорания. Предлагается устройство, которое состоит из универсального электронного блока, нагрузкой которого является устройство ионизации или ячейка Мейера.

Ключевые слова: Инжекция воды в ДВС, водо-топливная смесь, газ Брауна, озонаторы.

The principles of construction of devices for increase of efficiency of work of internal combustion engines work are considered. A device consisting of a universal electronic side loaded with an ionization device or a Meyer cell is proposed.

Keywords: Water injecting in ICE, water-fuel mixture, Brown gas, air ozonizers.

Download this file (RTPSAS_2018_s2_t17.pdf)Ющенко В. С., Піддубний В. О.[Тези]506 Kb