Генератори електричних сигналів на С-негатронах

Лазарєв О. О., к.т.н., доцент

Вінницький національний технічний університет, м. Вінниця, Україна

Розглянуто генератори електричних сигналів на С-негатроні. Показано, що використання С-негатрона дозволяє збільшити максимальну частоту генерації та зменшити кількість елементів схеми.

Ключові слова: С-негатрон, від’ємна ємність, генератор електричних сигналів.

Рассмотрены генераторы электрических сигналов на С-негатроне. Показано, что использование С-негатрона позволяет увеличить максимальную частоту генерации и уменьшить количество элементов схемы.

Ключевые слова: С-негатрон, отрицательная емкость, генератор електричних сигналів.

Oscillators on C-negatrons are considered in paper. It is shown that the use of C-negatrons allows increasing maximum oscillation frequency and decreasing number of circuit elements.

Keywords: C-negatron, negative capacitance, oscillator on C-negatron.

Download this file (RTPSAS_2018_s1_t03.pdf)Лазарєв О. О.[Тези]821 Kb