Параметричний синтез реактивного компенсатора трифазної трипровідної системи живлення

Артеменко М. Ю., д.т.н, професор

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Доведена можливість компенсації неактивного струму Фрізе реактивними елементами при довільній комбінації параметрів лінійного навантаження та несиметричного синусоїдного джерела. Отримані формули для параметричного синтезу реактивного компенсатора трифазної трипровідної системи живлення.

Ключові слова: реактивний компенсатор, трифазна система живлення.

Доказана возможность компенсации неактивного тока Фризе реактивными эле-тами при произвольной комбинации параметров линейной нагрузки и несимметричного синусоидального источника. Получены формулы для параметрического синтеза реактивного компенсатора трехфазной трипроводной системы питания.

Ключевые слова: реактивный компенсатор, трехфазная система питания.

The possibility of inactive Fryse’s current compensation by reactive elements for an arbitrary combination of linear load parameters and asymmetric sinusoidal source is proved. Formulas for the parametric synthesis of a reactive compensator of a three-phase three-wire power supply system are obtained.

Keywords: reactive compensator, three-phase three -wire power system.

Download this file (RTPSAS_2018_s1_t04.pdf)Артеменко М. Ю.[Тези]558 Kb