Збільшення точності GPS З використанням Raspberry Pi

Могильний С. Б. к.т.н., доц.; Чвикова В. С., студентка

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені І́горя Сікорського», м. Київ, Україна

Запропонований метод зменшення похибки визначення координат за допомогою модуля GPS і мікрокомп’ютера Raspberry Pi. Зроблені припущення відносно причин виникнення похибки, виконані навчання системи та оцінка точності визначення координат.

Ключові слова: GPS, навігація, координати.

Предложен метод уменьшения погрешности определения координат с помощью модуля GPS и микрокомпьютера Raspberry Pi. Сделаны предположения относительно причин возникновения погрешности, выполнены обучения системы и оценка точности определения координат.

Ключевые слова: GPS, навигация, координаты.

A method for reducing the error in determining the coordinates using a GPS module and a Raspberry Pi microcomputer is proposed. We make assumptions about the causes of the error, complete the training of the system and evaluate the accuracy of determining the coordinates.

Keywords: GPS, navigation, coordinates.

Download this file (RTPSAS_2018_s1_t10.pdf)Могильний С. Б., Чвикова В. С.[Тези]624 Kb