Реставрація зображень в базисі перетворення АДАМАРА

Сушко І. О., к.т.н.; Лащевська Н. О., к.т.н.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

В роботі представлені результати реставрації деградованих зображень з різною дисперсією шуму за методом умовної деконволюції в області перетворення Адамара. Отримані реставровані зображення в області перетворення Адамара мають достатню якість та інформативність без проявів ефекту Гіббса.

Ключові слова: умовна деконволюція, перетворення Адамара, матриця деградації образу.

В работе представлены результаты реставрации деградированных изображений с разной дисперсией шума методом условной деконволюции в области преобразования Адамара. Полученные изображения в области преобразования Адамара имеют достаточное качество и информативность без проявлений эффекта Гиббса.

Ключевые слова: условная деконволюции, преобразования Адамара, матрица деградации образа.

The results of degradation images restoration with different values of noise dispersion by conventional deconvolution method in Hadamard transformation field are presented. The resulted images have sufficient quality and informativeness without Gibbs effect.

Keywords: conventional deconvolution, Hadamard transformation, image degradation matrix.

Download this file (RTPSAS_2018_s1_t14.pdf)Сушко І. О., Лащевська Н. О.[Тези]702 Kb