Оцінювання 3D профілю поверхні фільтром калмана по інтерферометричним картинам

Йосипок В. В.; Шпилька О. О., к.т.н.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Представлений динамічний метод вимірювання 3D профілю поверхні з використанням фільтру Калмана для оцінки фази інтерференційного сигналу. На основі методів лінійного програмування проводиться розгорнення отриманих значень фаз, що може бути промасштабовано до реальних значень розмірів профілю поверхні.

Ключові слова: Калманівська фільтрація, лінійне програмування, інтерференційний сигнал.

Представлен динамический метод измерения 3D профиля поверхности с использованием фильтра Калмана для оценки фазы интерференционного сигнала. На основе методов линейного программирования проводится разворачивание полученных значений фаз, что может быть промасштабировано к реальным значениям размеров профиля поверхности.

Ключевые слова: Калмановская фильтрация, линейное программирование, интерференционный сигнал.

A dynamic method for measuring the 3D surface profile using a Kalman filter for estimating the phase of the interference signal is presented. On the basis of linear programming methods, the resulting values of phases are unwraped, which can be scaled to real values of the surface profile sizes.

Keywords: Kalman filtration, linear programming, interferential signal.

Download this file (RTPSAS_2018_s1_t15.pdf)Йосипок В. В.; Шпилька О. О.[Тези]656 Kb