Алгоритм вилучення векторів ознак в системі голосової ідентифікації особи

Клекотюк В. О., магістрант; Дюжаєв Л. П., к.т.н., доц.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

В роботі представлено ефективний алгоритм для вилучення векторів ознак з вхідного мовного сигналу в системі голосової ідентифікації особи.

Ключові слова: голосова біометрія, біометрична система, розпізнавання голосу.

В работе представлен эффективный алгоритм, касающийся извлечения векторов признаков из входного речевого сигнала в системе голосовой идентификации личности.

Ключевые слова: голосовая биометрия, биометрическая система, распознавания голоса.

This article presents the effective algorithm dealing with the extracting features vectors of the input speech signal in voice identification.

Keywords: voice biometrics, biometric system, voice recognition.

Download this file (RTPSAS_2017_s8_t04.pdf)Клекотюк В. О., Дюжаєв Л. П.[Тези]486 Kb