Ефективність універсального стегодетектору фаріда при вбудовуванні даних у цифрові зображення згідно адаптивних методів

Прогонов Д. О., к.т.н.

Фізико-технічний інститут, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

В роботі проведено порівняльний аналіз імовірності виявлення стеганограм, сформованих згідно адаптивних алгоритмів HUGO, WOW та S-UNIWARD, при використанні універсального стегодетектору Фаріда. Виявлено вагомі обмеження застосування стегодетектору, особливо в області слабкого заповнення зображення-контейнеру стегоданими (менше 10%).

Ключові слова: універсальний стегоаналіз, стегодетектор Фаріда.

В работе проведен сравнительный анализ вероятности обнаружения стеганограм, сформированных согласно адаптивных алгоритмов HUGO, WOW и S-UNIWARD, при использовании универсального стегодетектора Фарида. Выявлены существенные ограничения стегодетектора, особенно в случае слабого заполнения изображения-контейнера стегоданными (меньше 10%).

Ключевые слова: универсальний стегоанализ, стегодетектор Фарида.

The paper is devoted to comparative analysis of detection accuracy the stego images, formed according to content-adaptive embedding methods HUGO, WOW and S-UNIWARD, by usage of universal Farid’s stegdetector. It is revealed substantial limitation of stegdetector, especially by low cover image payload (less than 10%).

Keywords: blind steganalysis, Farid’s stegdetector.

Download this file (RTPSAS_2017_s8_t06.pdf)Прогонов Д. О.[Тези]532 Kb