Оцінка динаміки водного балансу людини під час голодування за двочастотним вимірюванням параметрів електричного біоімпедансу

Архипська М. О.; Шарпан О. Б., д.т.н., проф.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Анотація tadalafil prix

Досліджено можливість і особливості оцінки динаміки безжирової маси тіла та загальної води організму людини під час «сухого» півторадобового голодування за вимірюванням параметрів електричного імпедансу на двох рознесених частотах, відмінних від частоти 50 кГц, яка традиційно використовується для оцінювання води в організмі.

Ключові слова: біоімпедансне вимірювання, інтерполяція, безжирова маса тіла, загальна вода організму.

Исследованы возможность и особенности оценки динамики безжировой массы тела и общей воды организма во время «сухого» полуторасуточного голодания человека по измерениям биоимпеданса тела на двух разнесенных частотах, отличных от традиционно используемой частоты 50 кГц.

Ключевые слова: биоимпедансное измерение, интерполяция, безжировая масса тела, общая вода организма.

Research the possibility and features of evaluating dynamics the lean body mass and total water of the organism during a 36-hour "dry" fasting, using measurements of bioelectrical impedance in two frequencies that differ from the usual frequency of 50 kHz.

Keywords: measurements of bioelectrical impedance, interpolation, lean body mass, total water of the organism.

Download this file (RTPSAS_2017_s6_t06.pdf)Архипська М. О., Шарпан О. Б.[Тези]459 Kb