Застосування інтернету речей для збору даних в медичних системах

Холод В. М., магістрант; Мосійчук В. С., к.т.н, доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

У роботі представлено архітектурне рішення для системи збору даних за допомогою Інтернету речей. Розглянуто основні складові та їх реалізацію, що дозволить забезпечити високий рівень стабільності, відмовостійкості та цілісності даних.

Ключові слова: Інтернет речей, медицина, API.

В работе представлено архитектурное решение для системы сбора данных с помощью Интернета вещей. Рассмотрены основные составляющие их реализация, что позволит обеспечить высокий уровень стабильности, отказоустойчивости и целостности данных.

Ключевые слова: Интернет вещей, медицина, API.

Architectural solution for the data collection system with the help of the Internet of things is represented. The publication delves into the basic constituents and their implementation, which will help provide the high level of stableness, fault tolerance and data integrity.

Keywords: Internet of things, medicine, API.

Download this file (RTPSAS_2017_s6_t07.pdf)Холод В. М., Мосійчук В. С.[Тези]414 Kb