Модель MIMO у радіомережі 4G

Вус О. С., студент; Булашенко А. В., викладач;

КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ, Україна

У статті розглянуто модель МІМО-систем для мереж стандарту 4G для забезпечення збільшення ефективності розподілу потужності, завадозахищеності, збільшення трафіку безпровідних мереж.

Ключові слова: радіомережа, мобільний зв’язок, безпровідні системи.

Устатьерассмотрена модель МІМО-систем для сетей стандарта 4G для обеспечения увеличения эффективности распределения мощности, помехозащищенности, увеличение трафика беспроводных систем.

Ключевые слова: радиосистема, мобильная связь, беспроводные систем.

The abstracts discussed the model MIMO systems of the 4G standard to provide increased efficiency of power distribution, noise immunity, increased traffic wireless systems.

Keywords: radio system, mobile communications, wireless systems.

Download this file (RTPSAS_2017_s5_t06.pdf)Вус О. С., Булашенко А. В.[Тези]431 Kb