Порівняльний аналіз апаратних засобів організації паралельних обчислень

Тарабаров С. Б., Шунков В. В.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» м. Київ, Україна

Наведено основні апаратні засоби організації паралельних розрахунків. Проведено аналіз різновидів паралельних обчислювальних систем. Наведено один з важливих напрямків подальшого розвитку програмних інтерфейсів паралельних обчислювальних систем.

Ключові слова: процесор, CPU, GPU, багато поточність, паралельні розрахунки

Приведены основные аппаратные средства организации параллельных вычислений. Проведен анализ разновидностей параллельных вычислительных систем. Определено одно из важных направлений дальнейшего развития программных интерфейсов параллельных вычислительных систем.

Ключевые слова: процессор, CPU, GPU, многопоточность, параллельные расчеты.

The basic hardware for parallel computing are presented. Defined one of the important development direction of the program interfaces for parallel computing.

Keywords: processor, CPU, GPU, multithreading, parallel calculations.

Download this file (RTPSAS_2017_s1_t08.pdf)Тарабаров С. Б., Шунков В. В.[Тези]497 Kb