Огинання перешкод при використанні ультразвукового радара

Могильний С. Б., к.т.н., доцент; Цимбал В. О.

Національний технічний університет України
«Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Виконані дослідження точності вимірювання відстані до об’єкту та допустимого кута повороту ультразвукового модуля при 3-х вимірах відстані. На основі отриманих даних запропонований алгоритм визначення типу перешкоди та кута повороту роботизованої платформи для її огинання.

Ключові слова: ультразвуковий радар, HC-SR04, огинання перешкод, роботизована платформа.

Выполнены исследования точности измерения расстояния до объекта и допустимого угла поворота ультразвукового модуля при 3-х измерениях расстояния. На основании полученных данных предложен алгоритм определения типа препятствия и угла поворота роботизированной платформы для его огибания.

Ключевые слова: ультразвуковой радар, HC-SR04, огибание препятствий, роботизированная платформа.

Researches of precision distance measurement to the object and allowable angle of rotation of the ultrasonic module with 3 dimensions distance. Based on the data the algorithm determine the type of interference, and rotation angle robotic platform for its rounding.

Keywords: ultrasonic radar, HC-SR04, sail around obstacles, robotic platform.

Download this file (RTPSAS_2017_s1_t05.pdf)Могильний С. Б., Цимбал В. О.[Тези]701 Kb