Апаратні методи захисту програмного забезпечення від несанкціонованого використання

Дюжаєв Л. П., к.т.н, доц., Максимець Д. В.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Розглянуто особливості роботи та реалізації апаратного ключа як методу захисту програмного забезпечення від несанкціонованого використання. Наведено приклад одного з існуючих апаратних ключів та його характеристики.

Ключові слова: апаратний ключ, електронний ключ, донгл, ліцензування програмного забезпечення.

Рассмотрено особенности работы и реализации аппаратного ключа как метода защиты программного обеспечения от несанкционированного использования. Приведен пример существующего аппаратного ключа и его характеристики.

Ключевые слова: аппаратный ключ, электронный ключ, донгл, лицензирование программного обеспечения.

Features of inner implementation and usage of software licensing dongle are described in the article. Software licensing dongle example with its characteristics are presented.

Keywords: dongle, software protection dongle, software licensing protection.

Download this file (RTPSAS_2018_s8_t01.pdf)Дюжаєв Л. П., Максимець Д. В.[Тези]419 Kb