Фільтр нижніх частот п'ятого порядку на основі кристалоподібних неоднорідностей

Зінгер Я. Л., аспірантка; Нелін Є. А., д.т.н., професор

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Спроектовано низькочастотний фільтр п’ятого порядку на основі тривимірних електромагнітнокристалічних неоднорідностей. Виконано порівняння конструкцій та характеристик традиційного й запропонованого фільтрів.

Ключові слова: електромагнітнокристалічна неоднорідність, низькочастотний фільтр.

Спроектирован низкочастотный фильтр пятого порядка на основе трехмерных электромагнитноткристаллических неоднородностей. Выполнено сравнение конструкций и характеристик традиционного и предложенного фильтров.

Ключевые слова: электромагнитнокристаллическая неоднородность, низкочастотный фильтр.

The fifth order low-pass filter based on three-dimensional electromagnetocrystalline inhomogeneities is designed. Comparisons of the structures and characteristics of the traditional and proposed filters are fulfilled.

Keywords: electromagnetocrystalline inhomogeneity, low-pass filter.

Download this file (RTPSAS_2018_s7_t04.pdf)Зінгер Я. Л., Нелін Є. А.[Тези]622 Kb