Дослідження онкоклітин за допомогою оптоелектронної системи

Івановська К. О.; Богомолов М. Ф., к.т.н., доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

В роботі розглянуто оптичні властивості взаємодії світла з біологічними середовищами та розглянуто схему оптико-електронного око-процесорного томографа для візуалізації внутрішньої структури онкоклітин та тканин Запропоновано метод лазерної відеополяриметрії для аналізу характеристик анізотропії під час дослідження плоско-паралельних зразків онкоклітин.

Ключові слова: оптоелектроніка, дослідження, онкоклітини.

В работе рассмотрены оптические свойства взаимодействия света с биологическими средами и рассмотрено схему оптико-электронного глаз-процессорного томографа для визуализации внутренней структуры онкоклеток и тканей. Предложен метод лазерной видеополяриметрии для анализа характеристик анизотропии в ходе исследования плоско-параллельных образцов онкоклеток.

Ключевые слова: оптоэлектроника, исследования, онкоклетки.

The optical properties of the interaction of light with biological media are considered in this work and the scheme of optoelectronic eye-processor tomograph for visualization of internal structure of oncocells and tissues. The method of laser video polarimetry for analyzing the anisotropy characteristics during the study of flat-parallel samples of oncoclines was proposed.

Keywords: optoelectronics, research, oncology.