Метод графічних образів в радіотехнічній системі ближньої локації

Абрамович А. О., аспірант, Каширський І. С , к. т. н. доцент, Піддубний В. О., к. т. н. доцент.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Розглянута можливість та перспективи застосування систем ближньої локації для підвищення ефективності пошуку кольорових металів. Пропонується новий метод обробки сигналів системи в часовій формі шляхом створення бази образів металів.

Ключові слова: Системи ближньої локації, аналіз металів, виявлення металів.

Рассмотрена возможность и перспективы применения систем ближней локации для повышения эффективности поиска цветных металлов. Предлагается новый метод обработки сигналов системы во временной форме путем создания базы образов металлов.

Ключевые слова: Системы ближней локации, анализ металлов, обнаружение металлов.

The possibility and prospects of using near-field systems to improve the search efficiency of non-ferrous metals are considered. A new method of signal processing of the system in time form is offered by creating a base of images of metals.

Keywords: Near-location systems, metal analysis, detection of metplels.