Модель приймача радіометра

Головін В. А., к. т. н., доцент; Романенко Т. В., магістр

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Розроблена модель приймача радіометра модуляційного типу в системі Simulink, Модель дозволяє оцінювати характеристики приймача радіометра.

Ключові слова: радіометер, модель, Simulink

Разработана модель приемника радиометра модуляционного типа в системе Simulink. Модель позволяет оценивать характеристики приемника радиометра.

Ключевые слова: радиометер, модель, Simulink.

The model of the receiver of the modulation type radiometer in the Simulink system is developed. The described model allows to evaluate the characteristics of the receiver of the radiometer.

Keywords: radiometer, model, Simulink.

Download this file (RTPSAS_2018_s5_t09.pdf)Головін В. А., Романенко Т. В.[Тези]729 Kb