Визначення технічного стану колісних транспортних засобів використанням програмно-апаратних пристроїв

Славін В. В., к. т. н., асистент

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, м. Чернівці, Україна

Представлено метод діагностики технічного стану електронних систем керування автомобілів шляхом використання електронних програмно-апаратних комплексів типу K-Line USB-OBDІІ. Розглянуто особливості будови і роботи системи електронного керування двигуном.

Ключові слова: технічна діагностика, автомобіль, система керування двигуном.

Представлен метод диагностики технического состояния электронных систем управления автомобилей путем использования электронных программно-аппаратных комплексов типа K-Line USB-OBDII. Рассмотрены особенности строения и работы системы электронного управления двигателем.

Ключевые слова: техническая диагностика, автомобиль, система управления двигателем.

The method of diagnostics of the technical condition of electronic control systems of automobiles by using electronic software-hardware complexes such as K-Line USB-OBDII is presented. The features of the structure and operation of the electronic control system of the engine are considered.

Keywords: technical diagnostics, automobile, engine control system.

Download this file (RTPSAS_2018_s5_t11.pdf)Славін В. В.[Тези]629 Kb