Цифрова система передачі

Бурдейний М. О.1, старший викладач; Лісовий І. П.2, д. т. н., професор

1 Житомирський державний технологічний університет, м. Житомир, Україна;

2 Одеська національна академія зв’язку ім. О. С. Попова, м. Одеса, Україна

Створення і розвиток інформаційно-телекомунікаційних систем не можливе без вирішення питань оптимізації техніко-еконоічних варіантів побудови систем та мереж зв’язку. В відмінності від традиційної побудови пропонується змінити структуру системи. Мікропрограмне управління дозволяє гнучко змінювати структуру об’єднання потоків. Система дистанційно контролюється і перевіряється.

Ключові слова: ЦСП, блоки групового формування, контроль системи, мікропрограмне управління.

Создание и развитие информационно-телекоммуникационных систем невозможно без решения вопроса оптимизации технико-экономических вариантов построения систем и сетей святи. В отличие от традиционного построения предлагается изменить структуру системы. Микропрограммное управление позволяет гибко менять структуру объединения потоков. Система дистанционно контролируется и проверяется.

Ключевые слова: ЦСП, блоки группообразования, контроль системы, микропрограммное управление.

The creation and development of information and telecommunication systems is impossible without solving the issue of optimizing technical and economic options for constructing systems and networks of saints. In contrast to the traditional construction, it is proposed to change the structure of the system. The microprogram control allows you to flexibly change the structure of thread unification. The system is remotely monitored and verified.

Keywords: DTS, block formation units, system monitoring, microprogram control.

Download this file (RTPSAS_2018_s5_t16.pdf)Бурдейний М. О., Лісовий І. П.[Тези]398 Kb