Парктронік на базі ARDUINO

Лисун С. О.; Дюжаєв Л. П., к. т. н., доц.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Представлено розробку пристрою паркувального радару на базі Arduino. Прилад складається з передавача та приймача, які побувавано на мікроконтролерах Arduino Nano та Arduino Mini відповідно.

Ключові слова: парктронік, паркувальний радар, Arduino Nano, Arduino Mini, мікроконтролер.

Представлены разработку устройства парковочного радара на базе Arduino. Прибор состоит из передатчика и приемника, которые побувавано на микроконтроллерах Arduino Nano и Arduino Mini соответственно.

Ключевые слова: парктроник, парковочный радар, Arduino Nano, Arduino Mini, микроконтролер.

The development of the Arduino-based parking radar device is presented. The device consists of a transmitter and a receiver that is accessed on the Arduino Nano and Arduino Mini microcontrollers respectively.

Keywords: parktronics, parking radar, Arduino Nano, Arduino Mini, microcontroller.

Download this file (RTPSAS_2018_s5_t18.pdf)Лисун С. О., Дюжаєв Л. П.[Тези]459 Kb