Методи керування групою носіїв радіолокаційного вимірювання у складі напівактивної системи радіобачення

Дружинін В. А., д.т.н., професор; Степанов М. М., д.т.н, с.н.с

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Представлено вдосконалені алгоритми радіокерування рухомими радіо-локаційними вимірювачами НА СРБ, використання яких, на відміну від існуючих за рахунок використання теоретичного апарату методів переслідування, дозволяє збільшити кількість приймальних позицій просторово-часового сигналу на визначених інтервалах часу та реалізувати необхідну конфігурацію системи в залежності від геометричних характеристик об’єктів спостереження.

Ключові слова: радіокерування, рухомі радіолокаційні вимірювачі, система спостереження.

Представлены усовершенствованные алгоритмы радиоуправления подвижными радиолокационными измерителями НА СРБ, использование которых, в отличие от существующих за счет использования теоретического аппарата методов преследования, позволяет увеличить количество приемных позиций пространственно-временного сигнала на определенных интервалах времени и реализовать необходимую конфигура¬цию системы в зависимости от геометрических характеристик объектов наблюдения.

Ключевые слова: радиоуправления, подвижные радиолокационные измерители, система наблюдения.

Presents advanced algorithms for radio mobile radar gauges FOR DRR, the use of which, in contrast to the existing through the use of the theoretical apparatus of methods of persecution, allows to increase the number of receiving positions of the space-time signal at certain time intervals and implement necessary system depending on the geometrical characteristics of observation objects.

Keywords: radio, mobile radar gauges, monitoring system.

Download this file (RTPSAS_2018_s5_t19.pdf)Дружинін В. А., Степанов М. М.[Тези]517 Kb