Структура тривимірної електромагнітної хвилі

Антоненко А. І., к.т.н., с.н.с.,

Київський національний університет технологій та дизайну, м. Київ, Україна

Приведено співставлення системи рівнянь Максвелла для електромагнітного поля, вільного від зовнішніх впливів, з енергодинамічною системою рівнянь. Аналіз одного із нових рішень системи виявив нові особливості структури електромагнітної хвилі. Виявлено існування електричної компоненти в точках без магнітної компоненти.

Ключові слова: електромагнітна хвиля, щільність компоненти, кількість руху, енергія.

Приведено сопоставление системы уравнений Максвелла для электромагнитного поля, свободного от внешних воздействий, с энергодинамической системой уравнений. Анализ одного из новых решений системы выявил новые особенности структуры электромагнитной волны. Выявлено существование электрической компоненты в точках без магнитной компоненты.

Ключевые слова: электромагнитная волна, плотность компоненты, количество движения, энергия.

A comparison is made of the system of Maxwell equations for an electromagnetic field free from external influences, with an energy-dynamic system of equations. An analysis of one of the new solutions of the system revealed new features of the structure of the electromagnetic wave. The existence of an electrical component at points without a magnetic component has been revealed.

Keywords: electromagnetic wave, density of components, quantity of movement, energy.

Download this file (RTPSAS_2018_s4_t01.pdf)Антоненко А. І.[Тези]459 Kb