PIFA-антена для низькочастотного діапазону LTE

Махно К. М.; Василенко Д. О., к.т.н. , доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

В дослідженні встановлено, що найменший розмір друкованої плати, при якому забезпечується ширина робочої смуги частот PIFA-антени, достатня для роботи в низкочастотному під діапазоні LTE 699 МГц – 746 МГц, становить 15 х 56 мм.

Ключові слова: PIFA-антена, LTE.

В исследовании установлено, что минимальный размер печатной платы, при котором, обеспечивается ширина полосы частот PIFA-антенны, достаточна для работы в низкочастотном диапазоне LTE 699 МГц – 746 МГц и составляет 15 х 56 мм

Ключевые слова: PIFA-антенна, LTE.

It was shown in our research that printed circuit board with the dimensions 15 x 56 mm is sufficient for printed PIFA antenna to operate in the low-frequency range of LTE 699 MHz - 746 MHz.

Keywords: PIFA-antenna, LTE.

Download this file (RTPSAS_2018_s4_t04.pdf)Махно К. М.; Василенко Д. О. [Тези]648 Kb