Вибір і аналіз схем десульфаторів свинцево-кислотних акумуляторів

Корж А. О., Попсуй В. І.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Проведені дослідження ефективності поширених схем відновлення свинцево-кислотних акумуляторів. Запропоновано метод оцінки засульфатованості акумулятора за формою сигналу.

Ключові слова: свинцево-кислотний акумулятор, десульфатація, відновлення.

Проведены исследования эффективности распространенных схем восстановления свинцово-кислотных аккумуляторов. Предложен метод оценки засульфатированности аккумулятора по форме сигнала.

Ключевые слова: свинцово-кислотный аккумулятор, десульфатация, восстановление.

Conducted studies of the effectiveness of common schemes for recovery of lead-acid batteries. The method of evaluation saalvatorio battery in the shape of the signal.

Keywords: lead acid battery, desulfatace, recovery.

Download this file (RTPSAS_2018_s2_t06.pdf)Корж А. О., Попсуй В. І.[Тези]546 Kb