Прогнозування показників функціонування компонентів при їх застосуванні у складі систем

Мірських Г. О., к.т.н., доцент

Національний університет біоресурсів і природокористування України м. Київ, Україна

Для прогнозування викривлення показників функціонування компонентів при їх включенні в тракти реальних систем пропонується застосувати стохастичний процес, в якому параметри навантажень, що виявляються підключеними до входів/виходів компонента в тракті, подаються як відповідним чином розподілені випадкові величини. Показано, що оброблення результатів реалізації вказаного процесу дозволяє на ранніх стадіях проектування прогнозувати показники функціонування компонентів в трактах систем.

Ключові слова: проектування, усталеність показників функціонування, тракти систем.

Для прогнозирований искажений показателей функционирования компонентов при их включении в тракты реальных систем предлагается использовать стохастический процесс, при котором параметры нагрузок, которые оказываются подключенными к входам/выходам компонента в тракте, представляются как соответствующим образом распределённые случайные величины. Показано, что обработка результатов реализации указанного процесса позволяет на ранних стадиях проектирования прогнозировать показатели функционирования компонентов в трактах систем.

Ключевые слова: проектирование, устойчивость показателей функционирования, тракти систем.

For predictions of distortions in the performance of components when they are included in the tracts of real systems, it is proposed to use a stochastic process in which the parameters of the loads that are connected to the inputs/outputs of the component in the path are represented as appropriately distributed random variables. It is shown that the processing of the results of the implementation of this process makes it possible to predict the performance of components in system paths in the early stages of design.

Keywords: design, stability of performance indicators, tract systems

Download this file (RTPSAS_2018_s2_t09.pdf)Мірських Г. О.[Тези]500 Kb