Джерело безперебійного живлення для мікрокомп’ютерів

Риндін М. Д., студент; Адаменко В. О. ст. викл.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

У роботі представлено розробку джерела безперебійного живлення для мікро-комп'ютерів. Проведено аналіз ринку сучасних мікрокомп’ютерів та порівняння параметрів поширених акумуляторів. Розраховано час автономної роботи БДЖ. Підібрано компоненти з урахуванням компактності пристрою.

Ключові слова: мікрокомп’ютер, ДБЖ, акумулятор.

В работе представлена разработка источника бесперебойного питания для микрокомпьютеров. Проведен анализ рынка современных микрокомпьютеров и сравнение параметров распространенных аккумуляторов. Рассчитано время автономной работы ИБП. Подобраны компоненты с учетом компактности устройства.

Ключевые слова: микрокомпьютер, ИБП, аккумулятор.

The paper presents the development of an uninterruptible power supply for micro-computers. The analysis of the market of modern microcomputers and comparison of the parameters of common batteries is carried out. The battery life of the UPS is calculated. The components are selected taking into account the compactness of the device.

Keywords: microcomputer, UPS, battery.

Download this file (RTPSAS_2018_s2_t10.pdf)Риндін М. Д., Адаменко В. О.[Тези]672 Kb