Розробка та дослідження методу оптимізації схем з фіксованими прирощеннями функцій

Тарабаров С. Б., П’ятов С. В.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Розроблено метод оптимізації схем з фіксованими прирощеннями функцій. Досліджено ефективність пошуку екстремуму функції з фіксацією її прирощення. Наведено приклади існуючих рішень. Проведено аналіз отриманих результатів. Наведено основні теоретичні відомості, які використовувалися для розробки методу.

Ключові слова: екстремум, методи оптимізації, кількість ітерацій, ефективність, глибина пошуку.

Разработан метод оптимизации схем с фиксированными приращениями функций. Исследована эффективность поиска экстремума с фиксацией ее приращения. Приведены примеры существующих решений. Проведен анализ полученных результатов. Приведены основные теоретические сведения, которые использовались для разработки метода.

Ключевые слова: экстремум, методы оптимизации, количество итераций, эффективность, глубина поиска.

A method for optimization of schemes with fixed increments of functions has been developed. The efficiency of the search for an extremum with fixation of its increment is investigated. Examples of existing solutions are given. The analysis of the obtained results is carried out. The main theoretical information that was used to develop the method is given.

Keywords: extremum, optimization methods, number of iterations, efficiency, depth of search.

Download this file (RTPSAS_2018_s1_t12.pdf)Тарабаров С. Б., П’ятов С. В. [Тези]657 Kb