Мультичастотні генератори струму в системі ЕІТ

Гаманенко О. І., аспірант; Гусєва О. В., к.т.н., доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Представлено різні за структурою генератори зондуючих сигналів в системах ЕІТ. Розглянуто доречність та особливості їх застосування.

Ключові слова: електроімпедансна томографія, мультичастотність, генератор зондуючих сигналів.

Представлены различные по структуре генераторы зондирующих сигналов в системах ЭИТ. Рассмотрены уместность и особенности их применения.

Ключевые слова: электроимпедансная томография, мультичастотность, генератор зондирующих сигналов.

Different structures of probing signal generator for EIT systems are presented. The relevance and features of their application are considered.

Keywords: electrical impedance tomography, multifrequencies, probing signal generator.

Download this file (RTPSAS_2017_s6_t01.pdf)Гаманенко О. І., Гусєва О. В.[Тези]535 Kb