Система контролю спожитої електроенергії

Ковбич А. О., студент; Адаменко Ю. Ф., к. т. н.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Представлено систему контролю споживаної електроенергії та конструкцію вимірювального блоку. Проведено експериментальну перевірку розробленої конструкції, в результаті чого виявлено ряд недоліків. Запропоновано другий варіант конструкції в якому ці недоліки усунуто. Пристрій знаходиться на етапі тестування.

Ключові слова: система контролю споживаної електроенергії, розумний дім.

Представлена система контроля потребляемой электроэнергии и конструкция измерительного блока. Проведена экспериментальная проверка разработанной конструкции, в результате чего выявлен ряд недостатков. Предложено второй вариант конструкции в котором эти недостатки устранены. Устройство находится на этапе тестирования.

Ключевые слова: система контроля потребленной электроэнергии, умный дом.

Presented electricity consumption control system and the design of the measuring unit. An experimental verification of design, resulting revealed a number of shortcomings. A second option structures in which these shortcomings eliminated. The device is under test.

Keywords: electricity consumption system, smart house.

Download this file (RTPSAS_2017_s2_t05.pdf)Ковбич А. О., Адаменко Ю. Ф.,[Тези]705 Kb