Написав Фурманчук В. Ю.; Жук С. Я.

Точнісні характеристики пасивної радіолокаційної системи з двома рознесеними в просторі пеленгаторами

Фурманчук В. Ю.; Жук С. Я., д.т.н., професор

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Проведений аналіз точносних характеристик пасивної радіолокаційної системи з двома рознесеними пеленгаторами. Проаналізовано СКВ похибок визначення координат цілі в прямокутній системі координат та їх кореляційні моменти.

Ключові слова: пеленгатор, тріангуляційний метод.

Проведенный анализ точностных характеристик пассивной радиолокационной системы с двумя разнесенными пеленгаторами. Проанализированы СКО погрешностей определения координат цели в прямоугольной системе координат и их корреляционные моменты.

Ключевые слова: пеленгатор, триангуляционный метод.

Analyzed of precision characteristics of passive radar system with two delivered direction finders. Are analyzed a mean SD of an error of determination of coordinates of the purpose in a rectangular coordinate system and their correlation moments.

Keywords: direction finder, triangularly method.

Download this file (RTPSAS_2017_s1_t09.pdf)Фурманчук В. Ю., Жук С. Я.[Тези]673 Kb