Моделювання пасивного імітатора закладних пристроїв з флуктуючими параметрами

Бурковський Я. Ю., студент, Зінченко М. В., к.т.н.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна

Запропоновано для нелінійних радіолокаторів використовувати резонансний імітатор закладних пристроїв на базі симетричного вібратора з напівпровідниковим приладом та модулятором у навантаженні. Показано, запропонований імітатор, на відміну від штатного (без модулятора), розсіює сигнал з флуктуючими параметрами, що характерно для реальних пасивних закладних пристроїв.

Ключові слова: Нелінійний радіолокатор, закладний пристрій, модулятор

Предложено для нелинейных радиолокаторов использовать резонансный имитатор закладных устройств на базе симметричного вибратора с полупроводниковым прибором и модулятором в нагрузке. Показано, предложенный имитатор, в отличие от штатного (без модулятора), рассеивает сигнал с флуктуирующими параметрами, что характерно для реальных пассивных закладных устройств.

Ключевые слова: Нелинейный радиолокатор, закладное устройство, модулятор

It is offered to use for non-linear radars the resonant simulator of mortgage devices on the basis of the symmetric vibrator with the semiconductor set and modulator in loading. It is shown, the offered simulator, unlike standard (without modulator), disperses a signal with fluctuating parameters that is typical for real passive mortgage devices.

Keywords: Non-linear radar, mortgage device, modulator