Виявлення DDOS-атак на DNS-сервер за часовим рядом узагальненої характеристики трафіку

Зінченко Віталій Вячеславович, магістрант; Зінченко Максим В’ячеславович, к.т.н.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Представлено метод виявлення DDoS-атак на DNS-сервер (flooding-атак та DNS-атак з підсиленням) з використанням часового ряду узагальненої характеристики його трафіку, який дозволяє проводити відстеження у режимі реального часу.

Ключові слова: DDoS-атаки, DNS-сервер, безпека мережі.

Представлен метод выявления DDoS-атак на DNS-сервер (flooding-атак и DNS-атак с усилением) с использованием временного ряда обобщённой характеристики его трафика, который позволяет проводить отслеживание в режиме реального времени.

Ключевые слова: DDoS-атаки, DNS-сервер, безопасность сети.

An approach for detection of DDoS-attacks against DNS-server (flooding-attacks and DNS amplification attacks) using time series of generalized characteristic of its traffic which allows the monitoring in real time is provided.

Keywords: DDoS-attacks, DNS-server, network security.

Download this file (RTPSAS_2016_s8_t04.pdf)Зінченко В.В., Зінченко М.В.[Тези]476 Kb