Сертифікація нелінійних радіолокаторів за показниками призначення

Карлик Роман Олексійович, магістрант; Зінченко Максим В'ячеславович, к.т.н.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Запропоновано для сертифікації нелінійних радіолокаторів (НР) випробування за показниками призначення методом порівняння. Показано, що оцінку показників призначення необхідно проводити за вибіркою різних типів НР. Для сертифікації НР в якості єдиного імітатора закладного пристрою доцільно використати двозаходову плоску спіральну антену з узгодженим нелінійним навантаженням.

Ключові слова: Нелінійна радіолокація, імітатор закладного пристрою, широкосмугова антена.

Предложено для сертификации нелинейных радиолокаторов (НР) испытания по показателям назначения методом сравнения. Показано, что оценку показателей назначения необходимо проводить по выборке разных типов НР. Для сертификации НР в качестве единого имитатора закладного устройства рационально использовать двузаходовую спиральную антенну с согласованным сопротивлением.

Ключевые слова: Нелинейная радиолокация, имитатор закладного устройства, широкополосная антенна.

It is offered tests on indices of assignment by a comparing method for nonlinear radars (NR) certification. It is shown that the assessment of indices of assignment needs to be carried out on selection of the NR different types. For certification of NR as the uniform simulator of the mortgage device rationally to use the two-аrmed spiral antenna with the coordinated resistance.

Keywords:Nonlinear radar, simulator laying devices, broadband antenna.

Download this file (RTPSAS_2016_s8_t01.pdf)Карлик Р.О., Зінченко М.В.[Тези]497 Kb