Вхідні імпедансні характеристики кристалоподібних структур

Гіндікіна Марія Анатоліївна, магістрантка; Нелін Євгеній Андрійович, д.т.н., професор

Національний технічний університет України
«Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Виконано аналіз особливостей вхідних імпедансних характеристик необмежених і обмежених кристалоподібних структур. Встановлено умови резонансного проходження хвиль.

Ключові слова: вхідний імпеданс, кристалоподібна структура.

Выполнен анализ особенностей входных импедансных характеристик неограни-ченных и ограниченных кристаллоподобных структур. Установлены условия резонансного прохождения волн.

Ключевые слова: входной импеданс, кристаллоподобная структура.

Analysis of the unlimited and limited crystal-like structures input impedance characteristics is fulfilled. Conditions for wave resonance passage is found.

Keywords: input impedance, crystal-like structure.

Download this file (RTPSAS_2016_s7_t01.pdf)Гіндікіна М.А., Нелін Є.А. [Тези]694 Kb