Низькочастотний фільтр на основі кристалоподібних неоднорідностей

Зінгер Яна Леонідівна; Попсуй Володимир Ілліч; Нелін Євгеній Андрійович, д.т.н., професор

Національний технічний університет України
«Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Запропоновано низькочастотний фільтр на основі тривимірних електромагнітно-кристалічних неоднорідностей. Виконано порівняння конструкцій і характеристик запропонованого і традиційного фільтрів.

Ключові слова: електромагнітний кристал, низькочастотний фільтр.

Предложен низкочастотный фильтр на основе трехмерных электромагнитноткри-сталлических неоднородностей. Выполнено сравнение конструкций и характеристик предложенного и традиционного фильтров.

Ключевые слова: электромагнитный кристалл, низкочастотный фильтр.

A low-pass filter based on three-dimensional electromagnetic crystals inhomogeneities is proposed. Comparisons of the structures and characteristics of the proposed and traditional filters are fulfilled.

Keywords: electromagnetic crystal, low-pass filter.