Аналіз спекл-інтерферограм при експериментальних дослідженнях біофізичних характеристик мікрооб`єкті

Богомолов Микола Федорович, доц., к.т.н; Каньшина Гуллєр Палташівна

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна

Анотація why not try here

Для кількісної оцінки інтерферограм пропонується використовувати спекл-інтерферометрію. Теоретично показано утворення спекл-структур при проходженні ла-зерного випромінювання крізь неоднорідності. Представлено методи обробки спекл-інтерферограм. Під час аналізу статистичних даних знаходяться характерні зони, за до-помогою яких і здійснюється попередній аналіз.

Ключові слова: спекл-інтерферометрія, експрес-аналіз, лазер.

Для количественной оценки интерферограмм предлагается использовать спекл-интерферометрию. Теоретически показано образование спекл-структур при прохожде-ние лазерного излучения через неоднородности. Представлены методы обработки спекл-интерферограмм. Во время анализа статистических данных находятся характер-ные зоны, с помощью которых и осуществляется предварительный анализ.

Ключевые слова:спекл-интерферометрия, эксперсс-анализ, лазер.

Speckle interferometry usage is proposed to quantify the interferogram. The formation of speckle patterns at the passage of laser radiation through heterogeneity is shown theoreti-cally. Processing methods of speckle interferograms are presented. During the analysis of sta-tistical data typical areas are found and preliminary analysis is carried out.

Keywords: speckle-interferometry, express-analysis, laser.