Реалізація нейромережі Хопфілда на основі ПЛІС

Сікорський М.В.; Масюк В.П.; Мосійчук В.С., к.т.н., доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Розглянуті особливості реалізації нейромережі Хопфілда, особливості її роботи та використання. Розглянуто доцільність реалізації цейромереж на основі програмної логіки (ПЛІС) та переваги в порівнянні з реалізацією на комп'ютері або з реалізацією на типових мікроконтролерах.

Ключові слова: нейромережа Хопфілда, ПЛІС, розпізнавання образів.

Рассмотрено построение нейросети Хопфилда, особенности ее работы и использования. Рассмотрена целесообразность реализации на основе программной логики ПЛИС и преимущества по сравнению с программной реализацией на компьютере или с реализацией на типичных микроконтроллерах.

Ключевые слова:нейросеть Хопфилда, ПЛИС, распознавания образов.

It was considered the construction of a neural Hopfield network, especially their work and use. Also it was made the advisability of implementation based on the program logic and considered FPGA advantages over software implementation on a computer or on a typical implementation of the microcontrollers.

Keywords: Hopfield neural network, FPGA, image recognition.

Download this file (RTPSAS_2016_s6_t04.pdf)Міщанчук В.П., Мосійчук В.С.[Тези]413 Kb