Математична модель взаємодії електромагнітного випромінювання міліметрового діапазону з біологічними структурами

Русинчук Вадим Петрович, магістрант; Богомолов Микола Федорович, к. т. н, доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна

В даній статті розглянуто проблему опису проходження електромагнітного випромінювання через біоструктури. Розроблена математична модель, яка опису цей процес, з можливістю використання результату при розробці медичного пристрою.

Ключові слова: НВЧ-випромінювання, медицина.

В данной статье рассмотрено проблему описания прохождения электромагнитного излучения через биоструктуры. Разработана математическая модель, которая описывает этот процесс, с возможностью использования результатов при разработке медицинского прибора.

Ключевые слова: СВЧ-излучение, медицина.

In this article the problem of describing the electromagnetic radiation passage through biostructures is considered. A mathematical model described this process with the ability to use the results in the development of a medical device is designed.

Keywords:Microwaves, medicine.