Математична обробка вхідних даних для збільшення точності реконструкції зображень в ЕІТ

Гаманенко Олександр Іванович, аспірант; Гусєва Олена Володимирівна, к.т.н., доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна

Представлено спосіб попередньої обробки опорних даних для задачі реконструкції зображень в ЕІТ математичним шляхом. Розглянуто оцінку точності вхідних даних та особливості застосування поправочних коефіцієнтів.

Ключові слова: електроімпедансна томографія, розподіл напруг, точність.

Представлен способ предварительной обработки опорных данных для задачи ре-конструкции изображений в ЭИТ математическим путем. Рассмотрено оценку точности входных данных и особенности применения поправочных коэффициентов.

Ключевые слова: электроимпедансная томография, распределение напряжений, точность.

Method for pre-processing of the reference data for the task of image reconstruction is presented. Evaluation of the input data accuracy and particularly the use of the correction co-efficients are considered.

Keywords: electrical impedance tomography, allocation of voltages, accuracy.

Download this file (RTPSAS_2016_s6_t07.pdf)Гусева Е.В., Гаманенко О. І.[Тези]439 Kb