Пристрій світлозвукової терапії

Верхуша В. Л., магістр, Піддубний Володимир Олексійович, к.т.н. доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна

Поєднання звукової та світлової терапії дозволяє досягти високих результатів в корекції психологічного і фізичного стану людини. Розроблено пристрій для світлозвукової терапії. Функції пристрою реалізовані за допомогою програмного забезпечення на ПК і МК, представлені спрощені алгоритми програмного забезпечення.

Ключові слова: Світлозвукова терапія, пристрій для світлозвукової терапії

РОбъединение звуковой и световой терапии позволяет достичь високих результатов в коррекции психологического и физического состояния человека. Разработано устройство для светозвуковой терапии. Функции устройства реализованы с помощью ПМ и МК, представлены упрощенные алгоритмы программного обеспечения.

Ключевые слова: Светозвуковая терапия, устройство для светозвуковой терапии.

Combination of sound and light therapy enables to achieve high results in correction of psychological and physical condition of the person. Device for sound-to-light-therapy is developed. Device functions are implemented via software on PC and MC. are considered. Simplified algorithms of software are presented.

Keywords: Sound and light therapy, device for sound-to-light-therapy.

Download this file (RTPSAS_2016_s6_t09.pdf)Верхуша В. Л., Піддубний В. О.[Тези]603 Kb