Макроскопічний аналіз процесу радіокерування безпілотними літальними апаратами

Бичковський Владислав Олексійович, к.т.н., доцент; Реутська Юлія Юріївна

Національний технічний університет України
«Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

На підставі макроскопічного підходу до аналізу процесу радіокерування розглянуто залежності між ентропією об’єкта керування та кількістю і швидкістю надходження керуючої інформації. Враховується інформаційна підтримка процесу керування по двох каналах. Проаналізована ситуація, яка враховує потенційні можливості керування.

Ключові слова: керування, інформація, канали, парціальні величини.

На основе макроскопического подхода к анализу процесса радиоуправления рассмотрены зависимости между энтропией объекта управления, количеством и скоростью поступления управляющей информации. Учитывается информационная поддержка процесса управления по двум каналам. Проанализирована ситуация, которая учитывает потенциальные возможности управления.

Ключевые слова: управление, информация, каналы, парциальные величины.

The relationship between the control object entropy, quality and speed admission control information considered on the basis of the macroscopic approach to the analysis of radio con-trol. The information support of control process the two channels accounted. The situation, that takes account the possibility potential for control is analyzed.

Keywords: control, information, channels, partial quantities.