Двоканальні ідентифікатори частотних міток

Кононов Сергій Павлович, к.т.н., доцент; Миргородський Микола Миколайович, магістрант

Вінницький національний технічний університет України, м.Вінниця, Україна

Представлені структурні схеми ідентифікаторів з однократним і двократним перетворенням частоти, розглянуто принципи роботи вузлів, вказані їхні переваги та сфера застосування.

Ключові слова: стробоскопічний змішувач, свіп-генератор, частота мітки, синтезатор частоти.

Представлено структурные схемы идентификаторов с однократным и двукратным преобразованием частоты, рассмотрены принципы работы узлов, указаны их преимущества и сфера применения.

Ключевые слова: стробоскопический смеситель, свип-генератор, частота метки, синтезатор частоты.

Presents a structural scheme of identifiers with single and double frequency conversion, it is сonsidered the operating principles of the nodes, determined the advantages and the sphere at their usage.

Keywords: stroboscopic mixer, sweep generator, frequency of mark, frequency synthesizer.